Zakręcona Kurka zaprasza do rozgoszczenia się każdego :)

piątek, 11 maja 2012

do stołu podano...

Kolejny pomysł, który grzecznie sobie siedział w mojej głowie, bo wiedział, że kiedyś tam się urodzi. Deseczki ze sztućcami przyszły mi do głowy, ponieważ chciałabym mieć takie, ale prawdziwe oczywiście. A ponieważ takich nie posiadam, to "replika" tez może poprawić samopoczucie. Ale powiem wam, że deseczki są jeszcze lepsze niż prawdziwe sztućce, jestem bardzo zadowolona z efektu. Pasują wszędzie w kuchni i to jest ich ogromny plus. Jak się znudzą na wieszaczku, to poleżą na tacy, jak tam się znudzą to się oprą o dzbanuszek, a  później wymyślę dla nich inne miejsce i nie będą mnie nigdy nudzić. Zrobiłam tych zawieszek więcej, więc niektóre wystawię do wzięcia.


Mam nadzieje, że nie przesadziłam z ilością zdjęć i nie ziewaliście już po drugim. Mimo wszystko pozdrawiam tych  co wytrwali do końca oglądania :)

10 komentarzy:

 1. zawieszki świetne, a jeszcze piękniejszy ten ceramiczny pojemnik przypominający garnek... można wiedzieć, gdzie takie dostałaś/

  OdpowiedzUsuń
 2. Garnuszek, to mój nowy nabytek, niestety nie kupiony w Polsce. Jest on emaliowany i można w nim gotować, co zresztą i robię. Mam jeszcze taki jeden większy. Ale może mi się uda ściągnąć pod koniec lata takie garnuszki i wtedy będą na sprzedaż, bo są w dobrej cenie, jak na razie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł z tymi sztućcami. Podobają mi się zwłaszcza na tle kafelek.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja droga,zawieszki rewelacyjne,bardzo gustowne,rustykalne,wspaniała ozdoba kuchni,z resztą cały blog jest interesujacy:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo piękne prace więc zdjęć możesz spokojnie dodawać więcej! Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie ,że tu trafiłam ;-)))piekne rzeczy robicie ,a zawieszki są przepiekne!!!!wszystkie które zdążyłam obejrzec na Waszym blogu;-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo pozytywnie u Ciebie! Podziwiam Twoją kreatywność. Zapraszam na mojego bloga ola fi

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo, naprawdę bardzo podobają mi się te ozdoby ze sztućcami...szczerze nie wiem, czy umiałabym je w jakikolwiek sposób zastosować u siebie ;), ale już wiem, że "chciałabym takie mieć" :)!

  OdpowiedzUsuń